Címlap Hírek Tájékoztató
Tájékoztató PDF Nyomtatás E-mail
2016. november 09. szerda, 20:53

Tisztelt Szülők!

A november elérkeztével több hagyományos programunk kerül megrendezésre. A korábbi évektől eltérően nem egészségvédelmi hetet tartunk, hanem egy egészség napot rendezünk. Az egészség nap programjainak megtartására november 15-én kedden kerül sor. Ez az éves munkaterv szerinti második tanítás nélküli munkanapunk. Ezen a napon tanítási órák és délután foglalkozások nem lesznek, csak az egészségvédelemmel kapcsolatos előadások, játékok, filmvetítések. Az intézményi étkezésben résztvevők a megszokottak szerint étkezhetnek. A programterv szerint a gyerekek kb. ¾ 2-ig tartózkodnak majd az iskolában, utána hazamennek. Az Acsáról, Csővárról bejáró tanulók a 1403-kor induló, a Galgagyörkről bejáró tanulók a 1338-kor induló busszal indulnak haza. Amennyiben igénylik gyermekük számára a 16 óráig tartó felügyeletet, kérjük írásban jelezzék november 14-ig.
Ezen a napon osztályfényképezés is lesz a szokott módon. November 18-án rendezzük iskolánk hagyományos őszi bálját, melyet a 7. osztály szervez. A bált a fenti napon, pénteken 14:30-tól tartjuk, előreláthatólag 19 óráig. A bejáró tanulók hazautazását az esti buszokhoz igazítjuk. Természetesen, aki tudja egyénileg is megoldhatja a hazautazást. Élőzene, büfé, tombola és táncverseny is lesz.
A fenti programokkal kapcsolatban bármely kérdéssel bátran keressék az iskolát.

Bicolor template supported by Naturalife Greenworld